Privātuma politika

Privātuma politika

spelebookofra.com ir apņēmusies nodrošināt visu Jūsu sniegto personas datu konfidencialitāti (“Personisko informāciju”). Personiskā informācija ir jebkura informācija par Jums un tā var ietvert Jūsu vārdu, adresi, dzimšanas datus, norēķinu kartes informāciju un citu informāciju, ko Jūs mums sniedzat. spelebookofra.com nodrošina Personiskās informācijas izmantošanu saskaņā ar Latvijas Republikas Datu aizsardzības likumu un privātuma regulām. Saskaņā ar to spelebookofra.com izstrādājusi šo privātuma politiku, lai informētu Jūs par Jūsu Personiskās informācijas izmantošanu.

Vai mēs savā mājas lapā ievācam Jūsu Personisko informāciju?

Ja Jūs norādat savu vārdu un adresi šīs mājas lapas publiskajā sadaļā, lai pieprasītu informāciju par produktiem un pakalpojumiem, Jūs varat brīvprātīgi sniegt papildus Personisko informāciju. Jūs tiksiet lūgts sniegt savu Personisko informāciju šajā sadaļā, lai saņemtu e-pastus no spelebookofra.com.

Kā Jūsu Personiskā informācija tiks izmantota?

Mēs apstrādāsim Jūsu Personisko informāciju saskaņā ar Datu aizsardzības likumu. spelebookofra.com apstrādās Jūsu Personisko informāciju šiem mērķiem: lai administrētu mūsu kontus; monitorētu mājas lapas izmantošanu un pakalpojumu kvalitāti, un informētu Jūs par produktiem un pakalpojumiem, kuros Jūs varētu būt ieinteresēti (“mērķi”). Jebkura datu fiksācija ir spelebookofra.com īpašums un tiks izmantoti tikai iepriekš minētajiem mērķiem. Lai spētu nodrošināt pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, mēs varam monitorēt jebkuru Jūsu komunikāciju ar mums rakstveidā vai elektroniskajā pastā (“ieraksti”). E-pasts netiek šifrēts ne publiskajās, ne privātājās mājas lapas sadaļās. spelebookofra.com rekomendē nesūtīt mums Personisko informāciju e-pastā.

Kam un kā var tikt izpausta Personiskā informācija?

Augstāk minēto iemeslu dēļ ievākto Personisko informāciju, mēs varam nodot trešo pušu uzņēmumiem vai sadarbības partneriem, kas apstrādās šo informāciju saskaņā ar šajā Privātuma politikā aprakstītajiem mērķiem. Mēs un šie uzņēmumi var saglabāt Jūsu Personisko informāciju, lai to apstrādātu iepriekš minēto mērķu īstenošanai; šāda veida datu apstrādi regulē līgums atbilstoši likumdošanai un datu privātuma aizsardzības principiem. Saskaņā ar likumdošanu Jūsu Personiskā informācija un dati var arī tikt nodoti pilnvarotām varas iestādēm.

Piekrišana

“Sniedzot savu Personisko informāciju, Jūs brīvprātīgi piekrītat spelebookofra.com datu apstrādes procesam un nododat savu Personisko informāciju šajā Privātuma politikā minētajiem mērķiem. Ja Jūs vēlaties mainīt vai limitēt savu piekrišanu datu apstrādes procesam, lūdzu, sazinieties, izmantojot kontaktinformāciju mūsu mājas lapā”.

Datu analīze

Vēlamies Jūs informēt, ka jebkurā brīdī, kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu, mēs ievācam informāciju, kuru Jūsu interneta pārlūkprogramma nosūta mums (tā dēvētie Log Data). Šie dati var saturēt informāciju par Jūsu datora IP adresi, pārlūkprogrammas versiju, Jūsu apmeklētās sadaļas mūsu lapā, apmeklējuma laiks un datums, laiks, ko pavadījāt šajās lapās, kā arī citu statistisku informāciju.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas datnes, kas satur nelielu datu apjomu. Šīs sīkdatnes no Jūsu apmeklētās mājas lapas tiek nosūtītas Jūsu pārlūkprogrammai un uzglabātas Jūsu datora cietajā diskā.

Mūsu mājas lapa izmanto Google Analytics, kas ir visbiežāk lietotais web analītiskais pakalpojums internet. Google šo informāciju izmanto ar mērķi izvērtēt mājas lapas apmeklējuma intensitāti un aktivitāti, un interneta lietošanas paradumus, kas ir būtiski mājas lapas operatoriem. Mēs šo informāciju izmantojam, lai sagatavotu atskaites un uzlabotu savas mājas lapas efektivitāti.

Ievāktie dati lielākoties tiek izmantoti, lai noteiktu lapas izmantošanas tendences un modeļus; biznesa analīzei, mērījumiem un mājas lapas platformas uzlabošanai. Informācija, ko mēs ievācam satur datus par mūsu apmeklētāju pavadīto laiku mājas lapā – cik ilgi un kurās sadaļās apmeklētāji pavada laiku. Tas palīdz izvērtēt, kuras lapas sadaļas ir populārākas un ne tik apmeklētas, kā arī to, kā lapas apmeklētāji iepazīst mājas lapu.

Drošība

Mēs novērtējam Jūsu uzticību, sniedzot mums savu Personisko informāciju, tādējādi cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus tās aizsardzībai. Bet, lūdzam, ievērot, ka neviena no datu transmisijas metodēm internetā vai elektroniskās datu uzglabāšanas metode nav 100% droša un uzticama, un mēs nevaram garantēt absolūtu drošību.

Linki uz citām mājas lapām

Mūsu pakalpojumi var saturēt linkus uz citām mājas lapām. Ja Jūs noklikšķinat uz trešās puses linku, Jūs tiksiet uzreiz novirzīts uz konkrēto saitu. Mēs nepārvaldam šīs ārējās mājas lapas. Tādēļ, stingri iesakām pārskatīt šo mājas lapu Privātuma politiku. Mums nav kontroles, un līdz ar to arī atbildības par trešo pušu mājas lapu saturu, privātuma politikām, praksēm vai jebkāda cita veida pakalpojumiem.

Informācija

Gadījumā, ja mainās datu apstrādes mērķi, mēs Jūs informēsim un lūgsim Jūsu piekrišanu. Sīkāku informāciju par spelebookofra.com Personiskās informācijas apstrādi vai jebkuru citu ar Privātuma politiku saistītu jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties, izmantojot kontaktinformāciju mūsu mājas lapā.

Izmaiņas

Mūsu Privātuma politika var tikt mainīta. Līdz Jūsu piekrišanai mēs nemainīsim Jūsu tiesības saskaņā ar šo Privātuma politiku. Jebkuras izmaiņas Privātuma politikā, mēs publicēsim šajā lapā un, ja tās būs nozīmīgas, mēs sniegsim Jums atbilstošu paziņojumu (ieskaitot, piemēram, e-pastu ar paziņojumu par izmaiņām Privātuma politikā).